R e k l a m a

Wieluń: Pożar w jednym z budynków wielorodzinnych. Paliły się zabawki pozostawione na klatce schodowej

R e k l a m a

W jednym z budynków wielorodzinnych w Wieluniu w środku nocy na klatce schodowej wybuchł pożar. Paliły się dziecięce zabawki. Mieszkańcy podejrzewają podpalenie, a sprawę wyjaśnia wieluńska policja.

Do pożaru doszło 10 sierpnia br. w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Częstochowskiej w Wieluniu. Około godziny 2:00 w nocy wieluńscy mundurowi otrzymali informację, że mieszkańcy jednego z budynków na klatce schodowej zauważyli palące się dziecięce zabawki.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Lokatorzy, widząc tę sytuację, sami ugasili ogień. Na miejscu nie interweniowała straż pożarna – przekazuje w rozmowie z nami st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Jak dodaje, obecnie policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w celu ustalenia przyczyny oraz wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Udało nam się porozmawiać z jedną z mieszkanek budynku, w którym pojawił się ogień. Jak mówi, uratował ją pies, który w środku nocy zaniepokoił się najprawdopodobniej dymem lub czyjąś obecnością na klatce schodowej. Dzięki temu udało się w porę zauważyć pożar i szybko go ugasić. Mieszkańcy podejrzewają, że ktoś celowo podpalił pozostawione na klatce schodowej zabawki.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx