R e k l a m a

Trwa budowa mostu na szlaku po kolejce wąskotorowej. Prace są już na finiszu

R e k l a m a

Budowa mostu na kanale krzyworzeckim jest już na finiszu. Dzięki tej inwestycji ścieżka rowerowa szlakiem dawnej kolejki wąskotorowej wkrótce zyska ciągłość.

Sprawa odbudowy mostu nad kanałem krzyworzeckim była podnoszona wiele razy, odkąd wieluński magistrat wybudował ścieżkę pieszo – rowerową szlakiem dawnej kolejki. Brak przeprawy przez kanał położony na granicy gmin Wieluń i Mokrsko utrudniał życie spacerowiczom, biegaczom i rowerzystom, którzy chcieliby kontynuować wycieczkę szlakiem kolejki również po stronie gminy Mokrsko.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Długo wyczekiwana inwestycja w końcu jednak ruszyła, a roboty są już na finiszu. W ostatnich dniach prace były doglądane przez włodarzy sąsiadujących gmin – burmistrza Wielunia Pawła Okrasę oraz wójta gminy Mokrsko Zbigniewa Dąbrowskiego. Inwestycja jest realizowana wspólnie przez oba samorządy. Gmina Mokrsko wzięła na siebie przeprowadzenie procesu inwestycyjnego, a gmina Wieluń – większą część kosztów finansowania zadania.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nipokorna
2 lat temu

P. Burmistrzu jak dżinsy to nie krawat noe rób z siebie wsi, i buraka. 🤣😂

wieluniak69
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Nipokorna

Jest teraz taka moda na taki ubiór. Ja rozumiem że burmistrza nie wszyscy lubią, ale żeby od razu czepiać się jego ubioru skoro coraz więcej ludzi tak chodzi ubranych w Wieluniu. Robi pani za przeproszeniem gówno burze.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx