R e k l a m a

Wieluńscy policjanci spotkali się z dziećmi w Wieluniu oraz w Krzętlach

R e k l a m a

Podczas wakacji wieluńscy mundurowi nie zapominają o najmłodszych spędzających wolny czas na zorganizowanych formach wypoczynku. W ostatnim czasie zorganizowano dwa spotkania, których tematem było szeroko rozumiane bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku.

W tym tygodniu mundurowi wraz z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Wieluniu spotkali się z dziećmi uczęszczającymi na zajęcia w Spółdzielczym Domu Kultury w Wieluniu oraz w szkole jazdy konnej w Krzętlach w gminie Osjaków.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Podczas wizyt mundurowi przypomnieli dzieciom jak bezpiecznie zachowywać się spędzając wakacje w mieście, nad wodą czy w górach. Tradycyjnie policjanci radzili, jak bezpiecznie poruszać się po drogach – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Mundurowi przypomnieli dzieciom między innymi, jak ważne jest używanie elementów odblaskowych. Nie zabrakło też porad, typu jak zachować się w kontakcie z nieznajomą osobą oraz kiedy należy dzwonić pod numer alarmowy 112.

W ramach akcji MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” funkcjonariusze poświęcili szczególną uwagę tematom związanym z bezpieczeństwem nad wodą. Przypomnieli o zasadach kąpieli na akwenach oraz przestrzegali przed pływaniem w miejscach niedozwolonych. Dzieci wysłuchały również porad związanych z bezpiecznym korzystaniem z Internetu, dowiedziały się także o zagrożeniach związanych z używaniem wszelkiego rodzaju środków psychoaktywnych.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx