R e k l a m a

Akcja rodem z „Gangu Olsena” w Pajęcznie. Nie każdy nadaje się na złodzieja?

R e k l a m a

Niecodzienna kradzież miała miejsce w jednym z pajęczańskich marketów. Złodzieje działali w taki sposób, że zachodzimy w głowę, czy to nie sam Egon Olsen wskrzesił swój słynny gang. Sądząc po wieku sprawców (26 i 30 lat) to raczej nie on, ale ma godnych naśladowców.

W niedzielny poranek, 29 sierpnia 2021 roku, do jednego z pajęczańskich sklepów przyjechało mercedesem dwóch mężczyzn. Ze sklepowych półek zabrali cztery butelki alkoholu, ale nie zamierzali za nie zapłacić. Po kradzieży jeden ze sprawców szybko odjechał ze skradzionym towarem. Zapomniał jednak o swoim kompanie, który został ujęty w sklepie.

Pozostawiony na pastwę losu mężczyzna podał ekspedientkom numer swojego telefonu, który zostawił w samochodzie. Sprzedawczynie zadzwoniły do jego wspólnika, który zdążył już odjechać i kategorycznie zażądały od niego zwrotu alkoholu. Wówczas kierowca mercedesa zawrócił do sklepu, oddał dwie z czterech ukradzionych butelek wódki i zabrał wspólnika do samochodu. Uciekając uderzył jeszcze autem w ścianę budynku, ale nie powstrzymało go to przed odjazdem. Tak czy inaczej, daleko nie zajechał.

– Powiadomieni pajęczańscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali obu sprawców.  Jak się okazało byli to bracia, mieszkańcy powiatu pajęczańskiego w wieku 26 i 30 lat – przekazuje nadkom. Jacek Karczewski z pajęczańskiej policji.

Co ciekawe, sprawcy nie nacieszyli się łupem. Z pozostałych dwóch butelek procentowego trunku jedną potłukli, a drugą wyrzucili na widok radiowozu. Obaj odpowiedzą teraz za kradzież sklepową oraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i wbrew zakazowi sądu.

– Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności – wskazuje nadkom. Jacek Karczewski.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Siem
22 dni temu

Kto usuwa komentarze ????

Sadi
21 dni temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Siem

Nikt przecież mamy wolne media demokracja wolność słowa itp

Sadi
23 dni temu

Epjoty to nie ludzie to stan umysłu haha 1 potukli 2 butle wyrzucili no poprostu mistrzowie w dodatku bracia

Dziadzio
23 dni temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sadi

Co to epjoty,co tzn.potukli?

ZeStrzelec
23 dni temu

Jaki powiat taki gang

karas
23 dni temu

Takich dzielnych i walecznych ludzi nam potrzeba.

R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

4,682fanówPolub nas
612obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
6
0
Podziel się swoją opiniąx