R e k l a m a

Trwają zapisy na muzealny rajd rowerowy z Wielunia do Mierzyc. Nie zabraknie ogniska i kiełbasek

R e k l a m a

Ruszyły zapisy na VII Muzealny Rajd Rowerowy w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2021. W tym roku rowerzyści pokonają łatwą i przyjemną trasę, wiodącą bocznymi ścieżkami z Wielunia do Mierzyc. Tam czekać będzie na nich garść informacji o smakach i zapachu lasu.

Rajd zaplanowano na sobotę, 11 września 2021 r. Uczestnicy wystartują o godzinie 10:00 spod Muzeum Ziemi Wieluńskiej, by następnie dotrzeć do szkółki leśnej w Mierzycach. Długość trasy to około 20 kilometrów w obie strony.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Na miejscu w Mierzycach uczestnicy wysłuchają opowieści pracownika Nadleśnictwa Wieluń, a potem wezmą udział w ognisku z kiełbaskami i napojami. Na koniec, około godziny 13:00, wyruszą z powrotem do Wielunia drogą asfaltową.

Zapisy na rajd trwają do 9 września do godziny 16:00 pod numerem telefonu 43 843 43 34 oraz pod adresem e-mail mzw@poczta.onet.pl. Należy podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz PESEL, niezbędny do ubezpieczenia uczestników rajdu. Osoby niepełnoletnie mogą jechać tylko z opiekunami. Organizator zapewnia dla każdego uczestnika kiełbasę przy ognisku oraz napoje.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
804obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx