R e k l a m a

Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę na drodze z Parcic do Skomlina

R e k l a m a

Funkcjonariusze policji zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w różnych miejscach na terenie kraju. Do zatrzymania doszło niedaleko Parcic, na drodze w kierunku Skomlina.

W poniedziałek, 30 sierpnia 2021 roku, wieruszowscy policjanci weryfikowali otrzymaną informację dotyczącą osoby poszukiwanej. W godzinach popołudniowych pojechali do miejscowości Dolina w gminie Czastary. Tam, na drodze relacji Parcice – Skomlin, zastali trzech mężczyzn. Jeden z legitymowanych odpowiadał rysopisowi osoby poszukiwanej.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mężczyzna nie posiadał żadnych dokumentów, a podawane przez niego dane osobowe nie znajdowały potwierdzenia w policyjnych systemach informacyjnych. W tej sytuacji funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do komendy w celu ustalenia jego tożsamości – informuje asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji.

Ostatecznie, w trakcie prowadzonych ustaleń, mężczyzna podał mundurowym swoje prawdziwe dane. Okazało się, że to 38–letni mieszkaniec Piły, który od kilku tygodni był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pile.

– Policjanci zatrzymali poszukiwanego i doprowadzili do zakładu karnego, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności za przestępstwo rozboju. Dodatkowo za umyślne wprowadzenie w błąd policjantów co do własnej tożsamości, 38–latek został ukarany wysokim mandatem karnym – relacjonuje Damian Pawlak.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx