R e k l a m a

Wieluń: Smaki regionu zagościły na kiermaszu produktów lokalnych [FILM]

R e k l a m a

Smacznie, zdrowo i kolorowo było na pierwszej edycji kiermaszu produktów lokalnych, zorganizowanej przez fundację Made in Wieluń. W parku im. rtm. Witolda Pileckiego pojawiły się stoiska z lokalnymi produktami.

Na mieszkańców Wielunia i regionu czekały między innymi świeże owoce, miody, czy też produkty lokalnego Nadwarciańskiego Browaru. Przedstawicielki koła gospodyń wiejskich z Młyniska częstowały gości smacznym, swojskim chlebem ze smalcem i kiszonymi ogórkami. Dodatkowymi atrakcjami były warsztaty wytwarzania makaronu tradycyjną metodą oraz konkursy na smaki regionu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak zapowiada w rozmowie z nami Karol Tomczyk, prezes fundacji Made in Wieluń i organizator wydarzenia, już wkrótce możemy spodziewać się kolejnych edycji kiermaszu.

– Planujemy kolejną edycję już w październiku. Będziemy zapraszać koła gospodyń wiejskich, ponieważ okazuje się, że nikt nie potrafi zrobić potraw tak fenomenalnie, jak one – zapowiada Karol Tomczyk. Organizator już zaprasza na następne edycje kiermaszu kolejnych lokalnych producentów.

– Mamy tutaj bardzo dużo firm, które produkują naprawdę fenomenalne produkty – zachwalał prezes fundacji Made in Wieluń. Całą rozmowę z Karolem Tomczykiem zobaczycie w naszej filmowej relacji z wydarzenia:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx