R e k l a m a

Konkurs dla uczniów i studentów. Temat: „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku”

R e k l a m a

„Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku” – to tytuł konkursu przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i wyższych. Konkurs został ogłoszony przez ZUS w ramach realizacji kampanii informacyjno-edukacyjnej „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.

Zadaniem uczestników zabawy jest przedstawienie korzyści z posiadania konta w banku oraz zachęcenie w pomysłowy sposób swoich bliskich do założenia takiego konta i korzystania z niego online. Jak informuje ZUS, prace można przygotować w zależności od wieku i poziomu szkoły, w czterech kategoriach: plakat, komiks, film, infografika/materiał multimedialny. Można je wykonać indywidualnie lub zbiorowo.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Konto w banku jest bezpieczne i wygodne. Korzystanie z internetu i bankowości elektronicznej nie jest wcale takie trudne. Najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Jeśli seniorom pomogą go wykonać młodsi, zachęcając ich do korzystania z bankowości elektronicznej, to będzie to piękny przykład współpracy międzypokoleniowej – przekonuje Monika Kiełczyńska z ZUS.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 29 października br., a same prace należy dostarczyć do ZUS najpóźniej do 10 grudnia 2021 r. Łączna pula nagród dla laureatów wynosi 35 tys. zł.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej zus.pl/konkursbzb oraz u koordynatorów ds. komunikacji społecznej i edukacji w każdym oddziale ZUS w całej Polsce (kontakty są dostępne na wspomnianej stronie).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx