R e k l a m a

Zielone Dni w Wieluniu. Nie zabraknie warsztatów, konkursów, zabaw i bezpłatnych sadzonek

R e k l a m a

Mnóstwo ciekawych atrakcji czeka na mieszkańców regionu z okazji Zielonych Dni, które odbędą się we wtorek, 28 września, na placu Legionów w Wieluniu.

Wśród atrakcji będą m.in. warsztaty ekologiczne dla dzieci, konkursy o tematyce ekologiczno-klimatycznej oraz Europejskie Koło Fortuny. Nie zabraknie też ciekawych zabaw oraz szerokiego wyboru materiałów i publikacji o Europie i Unii Europejskiej. Udział w zabawach i konkursach będzie nagradzany sadzonkami w ramach akcji „Zazieleniamy Łódzkie”.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Organizatorem wydarzenia będzie punkt informacji europejskiej EUROPE DIRECT. Zadaniem tego rodzaju punktów jest dostarczanie informacji i odpowiadanie na pytania związane z Unią Europejską na poziomie lokalnym. Pracownicy punktów organizują też spotkania informacyjne i warsztaty w szkołach oraz debaty i spotkania otwarte dla obywateli związane z funkcjonowaniem Unii Europejskiej.

Mieszkańcy Wielunia i regionu będą mogli bezpłatnie wziąć udział w Zielonych Dniach 28 września 2021 r. w godzinach 11:00 – 15:00 na placu Legionów w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,762fanówPolub nas
812obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx