R e k l a m a

Już 3 października kolejna akcja krwiodawstwa w Wieluniu. Zapisy ruszyły

R e k l a m a

Już 3 października 2021 roku przy Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu (ul. 3 Maja 29) odbędzie się kolejna akcja krwiodawstwa, organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Wieluniu.

Ze względu na konieczność zebrania niezbędnego minimum uczestników, organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 723 399 711 lub poprzez profil Klub HDK PCK Wieluń na Facebooku.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak zwykle, każdy uczestnik po donacji otrzyma paczkę produktów od sponsorów. Tym razem ponownie będą to lokalne produkty od Spółdzielni Dostawców Mleka w Wieluniu, Zakładów Mięsnych „Strzała” w Mokrsku oraz firmy Nadwarciańskie Specjały z Radoszewic. Dodatkowo krwiodawcy dostaną gadżety z Narodowego Centrum Krwi w Warszawie, a całość będzie zapakowana w ekologiczne, papierowe torebki od firmy Zasada Bikes.

Wszystkie zapisanych uczestników organizatorzy zapraszają na ul. 3 Maja 29 przed siedzibę Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu. Tam rejestracja krwiodawców będzie odbywać się od godz. 9:00 do 11:30. Oddawanie krwi będzie trwało do ostatniej zarejestrowanej osoby.

– Mamy nadzieję, że po raz kolejny krwiodawcy z ziemi wieluńskiej nie zawiodą nas i licznie zapiszą się, aby podzielić się tym cennym składnikiem, jakim jest krew – liczą organizatorzy.

Wydarzeniem towarzyszącym akcji będzie zbiórka na leczenie wady serduszka małego Franka z Czastar.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,663fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx