R e k l a m a

Już 3 października kolejna akcja krwiodawstwa w Wieluniu. Zapisy ruszyły

R e k l a m a

Już 3 października 2021 roku przy Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu (ul. 3 Maja 29) odbędzie się kolejna akcja krwiodawstwa, organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Wieluniu.

Ze względu na konieczność zebrania niezbędnego minimum uczestników, organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 723 399 711 lub poprzez profil Klub HDK PCK Wieluń na Facebooku.

Jak zwykle, każdy uczestnik po donacji otrzyma paczkę produktów od sponsorów. Tym razem ponownie będą to lokalne produkty od Spółdzielni Dostawców Mleka w Wieluniu, Zakładów Mięsnych „Strzała” w Mokrsku oraz firmy Nadwarciańskie Specjały z Radoszewic. Dodatkowo krwiodawcy dostaną gadżety z Narodowego Centrum Krwi w Warszawie, a całość będzie zapakowana w ekologiczne, papierowe torebki od firmy Zasada Bikes.

Wszystkie zapisanych uczestników organizatorzy zapraszają na ul. 3 Maja 29 przed siedzibę Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu. Tam rejestracja krwiodawców będzie odbywać się od godz. 9:00 do 11:30. Oddawanie krwi będzie trwało do ostatniej zarejestrowanej osoby.

– Mamy nadzieję, że po raz kolejny krwiodawcy z ziemi wieluńskiej nie zawiodą nas i licznie zapiszą się, aby podzielić się tym cennym składnikiem, jakim jest krew – liczą organizatorzy.

Wydarzeniem towarzyszącym akcji będzie zbiórka na leczenie wady serduszka małego Franka z Czastar.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,529fanówPolub nas
774obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx