R e k l a m a

Spotkanie z Jakubem Jurdzińskim w wieluńskim przedszkolu

R e k l a m a

Spotkanie z Jakubem Jurdzińskim – dyrygentem, nauczycielem muzyki i multiinstrumentalistą – zorganizowano w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Wieluniu. Dzieci aktywnie uczestniczyły w niezwykłej podróży do świata instrumentów muzycznych i piosenek.

Muzyka jest obecna w codziennym życiu każdego dziecka i często stanowi tło podejmowanych przez niego czynności. Jest również naturalnym sposobem pokazywania swoich uczuć i emocji. Jej słuchanie rozwija wrażliwość, natomiast umiejętność gry na instrumencie muzycznym ma duży wpływ na rozwój zdolności i osobowości dziecka.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Aby rozwijać w dzieciach taką aktywność muzyczną, w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Wieluniu 24 września 2021 r. zorganizowano spotkanie z Jakubem Jurdzińskim, dyrygentem, nauczycielem muzyki, multiinstrumentalistą. Przedszkolaki w tym dniu słuchały granych na elektrycznym pianinie różnych rytmów i melodii, uczyły się piosenki, a także grały na instrumentach.

Podczas spotkania wychowankowie mieli też możliwość zobaczyć i usłyszeć skrzypce oraz poznać ich budowę. Oprócz tego zaproszony gość zaprezentował między innymi kilka utworów muzycznych z repertuaru dziecięcego.

– To było niezapomniane spotkanie, pełne muzycznych niespodzianek i pozytywnych emocji. Dziękujemy panu Jakubowi za poświęcony czas – podsumowuje Danuta Frysiak, dyrektor placówki.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx