R e k l a m a

Rodzina komendanta policji rannego w wypadku prosi o oddawanie krwi

R e k l a m a

Nadkomisarz Robert Baryła, komendant policji w Radomsku, został ciężko ranny w wypadku samochodowym niedaleko Pajęczna. Rodzina policjanta, który przez pewien czas był zastępcą komendanta w Wieluniu, zwróciła się z apelem o oddawanie krwi.

Rodzina Komendanta Powiatowego Policji w Radomsku nadkom. Roberta Baryły, który uległ wypadkowi i w ciężkim stanie przebywa w szpitalu, zwraca się z prośbą, by osoby chętne do podzielenia się najcenniejszym darem jakim jest krew, oddały ją w Szpitalu Powiatowym w Radomsku z dopiskiem: „Robert Baryła, Szpital im. M. Kopernika w Łodzi”.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Warto przypomnieć, że krew na rzecz konkretnej osoby można oddać w dowolnym punkcie krwiodawstwa, również w tym mieszczącym się przy ul. Sieradzkiej 56 w Wieluniu. Oddawanie krwi w tym miejscu jest możliwe od poniedziałku do piątku w godzinach 7:10 – 9:30.

Komendant Robert Baryła został ranny w wyniku wypadku drogowego pod Pajęcznem (czytaj więcej na ten temat). W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Nadkomisarz Robert Baryła w latach 2017 – 2020 był zastępcą komendanta policji w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx