R e k l a m a

Kontenery magazynowe – używane czy nowe? Podpowiadamy na co się zdecydować!

R e k l a m a

Decyzja o zakupie przestrzeni magazynowej zapadła. Teraz pozostaje pytanie wybrać kontenery magazynowe używane czy nowe? Co lepiej sprawdzi się dla mojego biznesu oraz która z tych opcji będzie finansowo opłacalna. Mamy nadzieję, że w tym tekście rozwiejemy wszelkie wątpliwości, jakie towarzyszą ci przed zakupem.

Jaki kontener wybrać?

Jak zawsze przed podjęciem decyzji zakupowej, warto zastanowić się, jakie są nasze potrzeby. W przypadku zakupu kontenerów warto jasno określić, czy chcemy, aby kontener stał w jednym miejscu, czy był przewożony. Następnie zarysuj sobie rodzaj towaru, jaki będziesz tam przechowywać. Inną sprawą jest jeszcze dostępność kontenerów o wielkości, której poszukujesz. Wszystkie te aspekty oraz inne, charakterystyczne dla twojej branży warto przeanalizować przed podjęciem ostatecznej decyzji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Używane kontenery magazynowe — czy to dobra inwestycja?

Aby zakupić używany kontener magazynowy, należy się do tego przygotować. Dokładnie poznaj specyfikację kontenera oraz dopytaj o datę jego produkcji, oraz czas użytkowania. Najlepiej, jeżeli pojedziesz osobiście oglądnąć kontener, który cię interesuje. Gdy będziesz na miejscu, jako pierwsze sprawdź, czy na stali nie widać oznak korozji, dużych wgnieceń lub innych uszkodzeń. Przetestuj wejście oraz mechanizm blokujący je. Koniecznie zobacz czy w miejscu tym nie ma prześwitów lub dziur, ponieważ nieszczelny kontener nie działa poprawnie. Niewielkie wgniecenia nie są problemem dla jakości kontenera, jednak te duże mogą prowadzić do powstawania rdzy. Szczególnie jeżeli chcesz zakupić kontener biurowo-magazynowy musisz sprawdzić, czy spełnia on wszelkie warunki dla korzystania z niego przez ludzi, a nie tylko do przechowywania towaru.

Nowe kontenery magazynowe — kiedy warto?

Jeżeli nie masz wystarczająco czasu i chcesz jak najszybciej zakupić kontenery magazynowe, lepiej wybierz te nowe. Masz wtedy pewność ich jakości i spełnienia standardów potrzebnych do poprawnego użytkowania. W przypadku używanych oszczędzasz środki finansowe, ale musisz poświęcić czas na znalezienie odpowiedniego kontenera, zawierającego twoje wymagania.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx