R e k l a m a

Rozstrzygnięto konkurs plastyczno-literacki „Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy z książką na wakacjach”

R e k l a m a

Dzisiaj, 5 października 2021 r., uroczyście rozstrzygnięto konkurs literacko-plastyczny „Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy z książką na wakacjach”. Zabawę zorganizowała Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu.

Podczas spotkania w czytelni biblioteki nagrodę główną, czyli rower, wręczyła w imieniu sponsora, Zasada Bikes, Edyta Nowak-Stępień. Laureatką I miejsca w konkursie została Nina Jasicka z I klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Przyznano również wyróżnienia, które zdobyli: Zofia Dwornicka z klasy I Szkoły Podstawowej w Mokrsku, Antoni Fertała – uczeń klasy II Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Wieluniu, Jan Kostrzewa – uczeń klasy I Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK w Czernicach oraz uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu: Matylda Grzesik z klasy III, Aurelia Mencel z klasy I oraz Marta Kwiatkowska z klasy III.                                                            

Do konkursu przystąpiło łącznie 64 uczniów klas I-IV szkół podstawowych w Wieluniu, Mokrsku, Ożarowie, Rudzie, Kurowie, Czernicach i Dzietrznikach. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz książkę i audiobook „Dawno temu w Wieluniu” wydane przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Wieluniu.

Spotkanie z okazji rozstrzygnięcia konkursu uświetnił recital pianistyczny Macieja Majchrowskiego, ucznia I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, absolwenta wieluńskiej szkoły muzycznej.    

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx