R e k l a m a

Motocyklowy Rajd Papieski już 10 października w naszym regionie. Będzie m.in. wspólne ognisko

R e k l a m a

Parafia w Dalachowie zaprasza wszystkich motocyklistów i motocyklistki z regionu na I Motocyklowy Rajd Papieski z okazji XXI Dnia Papieskiego. Będzie uroczysty przejazd, ognisko i wspólne śpiewanie.

Miłośnicy motocykli spotkają się pod remizą OSP w Dalachowie w niedzielę, 10 października 2021 roku, o godzinie 15:00. Stamtąd wyruszą na krótką trasę objazdową po okolicy. Jak informuje parafia, warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest przyozdobienie motocykla papieską flagą na drzewcu w kolorach biało-żółtych. Może to być też flaga z herbem św. Jana Pawła II. Flaga może być przytwierdzona do motocykla lub trzymana w ręku przez pasażera – im większa i bardziej widoczna, tym lepsza.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Chcemy w ten sposób oddać hołd naszemu wielkiemu rodakowi, papieżowi Janowi Pawłowi II, miłośnikowi pielgrzymek oraz naszemu duchowemu przewodnikowi na drogach wiary do pana Boga – informuje ksiądz Tomasz Turczyn, proboszcz parafii w Dalachowie.

Przejazd motocyklistów zakończy się ponownie pod remizą OSP w Dalachowie, gdzie na uczestników będzie czekać ognisko, pieczone ziemniaki i kiełbaski. Przy ognisku zaplanowano przyjacielskie spotkanie oraz wspólne śpiewy. Organizatorem wydarzenia jest parafia, Koło Gospodyń Wiejskich i Ochotnicza Straż Pożarna w Dalachowie.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx