R e k l a m a

Uczniowie II LO w Wieluniu wygrali półfinały mistrzostw województwa w sztafetowych biegach przełajowych

R e k l a m a

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu okazali się najlepsi podczas półfinałów mistrzostw województwa w sztafetowych biegach przełajowych.

Imprezę zorganizowano w Sieradzu w ramach Licealiady 2021/22. Powiat wieluński reprezentowali uczniowie dwóch szkół z Wielunia: II LO im. J. Korczaka oraz Zespołu Szkół nr 1. Rewelacyjnie spisały się reprezentacje dziewcząt i chłopców z wieluńskiego „Korczaka”, wygrywając zawody w swoich kategoriach i awansując do finału mistrzostw województwa. Reprezentacje ZS nr 1 zajęły trzecie miejsca.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W skład reprezentacji dziewcząt II LO w Wieluniu wchodzą: Iga Jasianek, Aleksandra Wicher, Klaudia Ogrodniczak, Klaudia Piśniak, Natalia Pietrzak, Julia Pietrzak oraz rezerwowe: Nikola Kostrzewa i Martyna Gąsior. Opiekunem grupy jest Marcin Patkowski.

Reprezentacja chłopców z II LO wystąpiła w następującym składzie: Paweł Spodzieja, Paweł Ciupa, Kamil Cieśla, Piotr Kuś, Szymon Ptak, Igor Mikołajczyk oraz rezerwowi: Wojciech Spychała, Kacper Kolebacz i Mateusz Czarny. Opiekunem męskiej reprezentacji jest Ryszard Stronczyński.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,644fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx