R e k l a m a

Punkty karne – jak sprawdzić ich ilość?

R e k l a m a

Otrzymałeś już któryś z kolei mandat i zastanawiasz się, czy nie jesteś bliski przekroczenia limitu? Szukasz sposobu jak prosto i wygodnie skontrolować punkty karne oraz sprawdzić, po jakim czasie zostaną one przedawnione? Zrób to internetowo bądź osobiście i bądź spokojny o swoje prawo jazdy!

Punkty karne – sprawdź je nie ruszając się sprzed komputera!

Punkty karne można łatwo oraz wygodnie sprawdzić przez internet – potrzebny do tego będzie jednak profil zaufany. Założyć go możesz zarówno za pośrednictwem banku, korzystając z e-dowodu, jak również składając wniosek online – tu masz możliwość zdalnej rozmowy z urzędnikiem, który potwierdzi Twoją tożsamość. Po zalogowaniu się na stronę urzędową i przejściu do zakładki odnośnie kierowcy oraz pojazdu masz możliwość prześledzenia przyznanych Ci punktów karnych – widoczne tu będą punkty aktywne oraz tymczasowe, które czekają na orzeczenie sądu w przypadku, gdy odmówiłeś przyjęcia mandatu, a także data ich przyznania oraz wyjaśnienie okoliczności. Baza odświeżana jest raz dziennie, dzięki czemu informacje są aktualne i dają Ci możliwość wygodnego oraz łatwego śledzenia sytuacji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak w inny sposób sprawdzić ilość punktów karnych?

Chcąc uzyskać informacje odnośnie przyznanych Ci punktów karnych, możesz także udać się do dowolnie wybranego komisariatu policji. Musisz to jednak zrobić osobiście i potwierdzić swoją tożsamość odpowiednim dokumentem – dowodem osobistym czy też paszportem. Informacje o punktach karnych nie są udzielane mailowo czy też telefonicznie. Są to dane poufne, nie ma więc również możliwości dowiedzenia się o ilości punktów karnych najbliższych członków rodziny Pamiętać należy również, że drukując dokument PDF o liczbie punktów karnych z internetu ma on charakter jedynie informacyjny – nie jest wystarczający w sądzie czy też do przedstawienia u pracodawcy. Jeżeli więc potrzebujemy odpowiednie zaświadczenie, konieczna jest wizyta na komisariacie oraz uiszczenie opłaty na konto urzędu miasta.

Więcej informacji znajdziesz na https://smartix.pl/.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx