R e k l a m a

„Rozmalowane szczęście”. Wernisaż prac Marceliny Petrowicz w wieluńskiej bibliotece miejskiej

R e k l a m a

„Rozmalowane szczęście” to tytuł wystawy prac malarskich Marceliny Petrowicz, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Wieluniu. Wernisaż zorganizowano w czytelni wieluńskiej biblioteki miejskiej, a w spotkaniu uczestniczyli m.in. uczniowie „piątki”.

Podczas zorganizowanego 27 października br. wernisażu licznie zgromadzona publiczność obejrzała specjalną prezentację, na której znalazły się obrazy Marceliny. W trakcie spotkania Marcelina w rozmowie z Jarosławem Petrowiczem, prywatnie jej tatą, opowiedziała o swoich pasjach czytelniczych i malarskich. Zdradziła m.in., jak zaczęła się jej przygoda z malowaniem, jaką techniką tworzy obrazy, co ją inspiruje oraz które obrazy są jej najbliższe. Bohaterka spotkania przyznała, że najchętniej maluje przyrodę, krajobrazy, ogrody, motyle i ptaki.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Spotkanie uświetnił występ Hani Włodarczyk, uczestniczki IV edycji The Voice Kids TVP. Wystawę zatytułowaną „Rozmalowane szczęście” można oglądać w bibliotece do 31 grudnia 2021 r. w godzinach pracy placówki.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx