R e k l a m a

Region: Srebrny bus krąży po miejscowości Wierzbie, mieszkańcy się niepokoją

R e k l a m a

Jak informuje nasz Czytelnik, po miejscowości Wierzbie w gminie Praszka ma krążyć srebrny minibus. Według tych doniesień, osoby znajdujące się w aucie mają obserwować tereny prywatnych posesji.

– Proszę mieszkańców Wierzbia o zachowanie ostrożności i schowanie łatwych kąsków dla złodziei w miejsca trudno dostępne. Po miejscowości krąży srebrny minibus na obcych blachach i dokładnie obserwuje każdą posesję. Jak się nie mylę, podobny bus zamieszany był w sprawy związane z okradaniem pobliskich OSP – napisał do nas Czytelnik portalu INFO Wieluń.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Komendą Powiatową Policji w Oleśnie, pod którą podlega gmina Praszka. Jak przekazał nam asp. sztab. Stanisław Filak, policjanci nie otrzymali w ostatnim czasie żadnego zawiadomienia dotyczącego tego typu zdarzenia w miejscowości Wierzbie. Tym niemniej mundurowi zachęcają wszystkich mieszkańców, którzy zauważą coś podejrzanego lub poczują się zagrożeni, do kontaktu z najbliższą jednostką policji – w tym przypadku z Komisariatem Policji w Praszce.

– Policjanci dokładnie sprawdzą każdą taką informację – zapewnia w rozmowie z nami asp. sztab. Stanisław Filak z policji w Oleśnie. Numer telefonu do oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Praszce to 47 863 63 03. Jak dodał Stanisław Filak, w bardzo pilnych sprawach można również dzwonić pod numer alarmowy 112.

Ten artykuł powstał dzięki informacji od naszego Czytelnika. Jeśli Ty również masz dla nas temat, skontaktuj się z nami – kliknij tutaj.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx