R e k l a m a

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Wieluń w przeddzień Święta Zmarłych

R e k l a m a

Premier Mateusz Morawiecki wraz z rodziną odwiedził dziś Wieluń. O wizycie szefa rządu poinformował w mediach społecznościowych poseł Paweł Rychlik.

Jak napisał Rychlik, polską tradycją jest pamięć i modlitwa za bliskich zmarłych. 31 października, w przeddzień Święta Zmarłych o swoich przodkach pamiętał premier Mateusz Morawiecki, który wraz z rodziną odwiedził groby przodków spoczywających na wieluńskim cmentarzu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Mateusz Morawiecki podczas wizyty w Wieluniu gościł też u ojców Franciszkanów, gdzie modlił się podczas mszy świętej. Skorzystał również z klasztornego refektarza (czyli jadalni), gdzie ojcowie przyjęli rodzinę Morawieckich pysznym obiadem. Podczas posiłku premier wraz z rodziną poznał historię Braci Mniejszych i klasztoru Franciszkanów w Wieluniu.

– Nie zabrakło również rozmów o „sprawach wieluńskich” – o tym co za nami i o tym co przed nami, o tym, co się udało i o tym, co trzeba naprawić. Ale to temat na później – zakończył swój wpis w mediach społecznościowych Paweł Rychlik.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx