R e k l a m a

Konkurs plastyczno-techniczny „Ziemniaki-Cudaki” w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Wieluniu

R e k l a m a

Jesień to czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych i fascynujących zjawisk. Dostarcza nam ona wielu pomysłów i stanowi źródło inspiracji. Mając na uwadze ogromny potencjał możliwości tkwiący w dzieciach, w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Wieluniu w dniach od 25.10.2021r. – 29.10.2021r. zorganizowano rodzinny konkurs plastyczno – techniczny pt. „Ziemniaki – Cudaki”. Do udziału w nim zaproszono wychowanków wraz z rodzicami.

Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy przestrzennej z ziemniaków przy pomocy dostępnych narzędzi i materiałów plastycznych. Celem zabawy było rozbudzenie fantazji i wyobraźni twórczej dzieci, zaspakajanie potrzeby emocjonalnego związku z rodziną oraz tworzenie atmosfery zadowolenia i radości z dobrze wykonanego zadania. 

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Prace dostarczone przez przedszkolaków okazały się niezwykle interesujące i oryginalne. Popularne warzywo zmieniło się w wielobarwne postacie stworków, zwierzaków, cudaków i ludzików. Ekspozycja prac cieszyła się ogromnym zainteresowaniem dzieci, nauczycieli, a także rodziców, dlatego wyłonienie zwycięzcy było bardzo trudne. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej, oryginalność, pomysłowość, materiał użyty do pracy. Laureaci konkursu otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy – dyplomy za udział.

– Gratulujemy dzieciom ciekawych pomysłów, rodzicom zaangażowania oraz twórczego, aktywnego sposobu spędzania jesiennych wieczorów z dziećmi i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i przedsięwzięciach realizowanych w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Wieluniu – podsumowuje dyrektor placówki, Danuta Frysiak.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx