R e k l a m a

Wieluń: Trzech mężczyzn odpowie za kradzież przewodów elektrycznych

R e k l a m a

Świadkowie ujęli i przekazali wieluńskim policjantom trzech mężczyzn w wieku od 29 do 33 lat, którzy kradli przewody elektryczne podczas prac remontowych w jednym z budynków. Teraz całej trójce grozi do pięciu lat więzienia.

Zgłoszenie o ujęciu mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież wpłynęło do dyżurnego wieluńskiej komendy w piątek, 5 listopada 2021 r. O całym zdarzeniu poinformowali policjantów pracownicy firmy, zatrudnieni przy remoncie jednego budynków na terenie Wielunia.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji, na miejsce skierowano dzielnicowych. Stróże prawa w rozmowie ze świadkami zdarzenia ustalili, że trzej mężczyźni, wykonujący prace remontowe w budynku, najpierw wycięli, a następnie ukradli przewody elektryczne z wewnętrznej linii zasilającej.

– Mundurowi przejęli ujętych mężczyzn w wieku od 29 do 33 lat. Odzyskali także część skradzionych przewodów o wartości ponad 2.600 złotych. Podczas przeszukania opla corsy należącego do jednego ze sprawców zabezpieczyli ponad 80 metrów skradzionego przewodu – przekazuje Katarzyna Grela. Jak dodaje, zgromadzony materiał dowodowy pozwolił przedstawić całej trójce zarzuty kradzieży. Za takie przestępstwo grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
2 lat temu
Sprawiedliwy
2 lat temu

Wydaje mi się, że każdy z nich MUSIAŁ to zrobić 🤭🤭

Sprawiedliwy
2 lat temu

[komentarz usunięty]

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
3
0
Podziel się swoją opiniąx