R e k l a m a

Tragiczny wypadek przy pracy w gminie Czarnożyły. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu

R e k l a m a

Do tragicznego wypadku przy pracy doszło dzisiaj (12 listopada) w Opojowicach w gminie Czarnożyły. Mężczyzna obsługujący prasę hydrauliczną poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło na terenie jednego z zakładów produkcyjnych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policyjnych, 55-latek uległ wypadkowi podczas obsługiwania prasy hydraulicznej. Jak informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji, niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Obecnie trwa ustalanie okoliczności i przyczyn tego wypadku. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności procesowe. O zdarzeniu powiadomiono również Państwową Inspekcję Pracy – przekazuje Katarzyna Grela.

Zgłoszenie o wypadku w Opojowicach wpłynęło do służb ratunkowych dzisiaj po godzinie 8:00 rano. Na miejsce zadysponowano policję, dwa zespoły ratownictwa medycznego i sześć zastępów straży pożarnej – trzy z JRG w Wieluniu, a także po jednym z jednostek OSP w Czarnożyłach, Raczynie i Opojowicach.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Petrus
2 lat temu

[komentarz usunięty]

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx