R e k l a m a

Wieluńskie przedszkolaki spotkały się w bibliotece z policjantami

R e k l a m a

We wtorek, 16 listopada, w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu zorganizowano kolejne spotkanie w ramach cyklu „W służbie człowiekowi”. Tym razem gośćmi książnicy byli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

Mł. asp. Monika Klonowska i sierż. sztab. Przemysław Wielgosiński opowiedzieli o swojej pracy i zasadach bezpieczeństwa na drodze. Zaproszeni goście zaprezentowali też kompletne wyposażenie policjanta, używane w akcji. Młodsza aspirant Monika Klonowska przeczytała książkę „Mam przyjaciela policjanta”.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały wieluńskich stróżów prawa i brały czynny udział w dyskusji. Dzieci robiły sobie też pamiątkowe odciski dłoni przy pomocy proszku magnetycznego, a na zakończenie spotkania obejrzały z bliska radiowóz oraz wysłuchały sygnałów dźwiękowych.

W spotkaniu wzięli udział podopieczni Publicznego Przedszkola nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Wieluniu. Przypomnijmy, że w ramach poprzedniego spotkania z przedstawicielami zawodów mundurowych w bibliotece gościli wieluńscy strażacy (czytaj więcej).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx