R e k l a m a

Wieluń: Krakowskie Przedmieście wkrótce będzie udostępnione do ruchu

R e k l a m a

Wieluński magistrat informuje, że do soboty, 20 listopada, mają się zakończyć prace na zamkniętym obecnie odcinku Krakowskiego Przedmieścia. Później wykonawca wejdzie jeszcze na dwa dni na rondo obok ratusza, by położyć ostatnią warstwę nawierzchni.

Według informacji, które wykonawca prac przekazał ratuszowi, do najbliższej soboty (20 listopada) mają zakończyć się roboty związane z układaniem wszystkich warstw asfaltu na obecnie zamkniętym fragmencie drogi. Po zakończeniu tych robót zamknięty odcinek zostanie udostępniony kierowcom.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Według założeń wykonawcy w dniach 22-23 listopada (poniedziałek-wtorek) planowane jest zamknięcie dla ruchu ronda przy Urzędzie Skarbowym. Zamknięcie będzie spowodowane układaniem ostatniej warstwy mieszanki bitumicznej na rondzie – przekazuje Radosław Urbaniak z biura burmistrza Wielunia. Jak dodaje, wykonawca zastrzega, że może dojść do drobnych przesunięć terminowych w przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych niesprzyjających układaniu warstwy ścieralnej.

Wykonawca przebudowy Krakowskiego Przedmieścia oraz ratusz przepraszają za utrudnienia i proszą o ostrożną jazdę.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx