R e k l a m a

Co w kinie Syrena w najbliższym tygodniu? Siedem tytułów filmowych, koncert i stand-up

R e k l a m a

Siedem tytułów filmowych będzie czekać na mieszkańców regionu w najbliższym tygodniu w kinie Syrena. Oprócz filmów, w głównej sali zaplanowano też koncert i występ stand-upowy.

W dużej sali kina Syrena na widzów będą czekać filmy: „Wicher. Ostatni rozdział” (familijny), „Nasze magiczne Elcanto” (animacja/familijny/przygodowy), „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” (dramat/komedia/romans) oraz „Dziewczyny z Dubaju” (dramat/erotyczny/sensacyjny). Dodatkowo w piątek 26 listopada o godz. 19:00 zaplanowano koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz, a w poniedziałek 29 listopada o godz. 19:00 – występ stand-upowy Abelarda Gizy.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Filmy „Wicher. Ostatni rozdział” oraz „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” będzie można obejrzeć nie tylko w dużej sali, ale też w kameralnej. Oprócz nich w małej sali przygotowano dla widzów filmy: „Nędzarz i Madame” (biograficzny/historyczny/religijny), „Clifford. Wielki czerwony pies” (animacja/familijny) oraz „Bo we mnie jest seks” (biograficzny/obyczajowy).

Szczegółowy repertuar na okres od 17 do 23 września 2021 roku wraz z cenami biletów prezentujemy poniżej:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx