R e k l a m a

Wieluń: Futrzaki bawiły się z przedszkolakami podczas Święta Pluszowego Misia

R e k l a m a

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija.

W Publicznym Przedszkolu nr 3 w Wieluniu, jak co roku, „Święto Misia” było obchodzone bardzo szczególnie. Dzieci zostały zaproszone do zabawy przez grupę Rytmiks wraz z Anną Nowińską, która przygotowała wiele atrakcji.

Przedszkolaki poznały historię „Święta Misia”, wspólnie recytowały wiersze o tych futrzakach oraz bawiły się przy piosenkach. Dzieci uczestniczyły też w zabawach ruchowych, konkursach, quizach i zgadywankach, a także wykonywały prace plastyczne.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu i radości. Mamy nadzieję, że to wielkie „Święto Misia” zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. Dzieci były szczęśliwe mimo tego, że misie zostały w tym roku w domu – przekazuje Danuta Frysiak, dyrektor Publicznego Przedszkola nr 3 w Wieluniu. I dodaje: – W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólnie będziemy się uczyć i bawić, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”!

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx