R e k l a m a

Ministerstwo Zdrowia zachęca do szczepień. Wyśle SMS-y do niezaszczepionych

R e k l a m a

Wszystkie osoby niezaszczepione, które aktywowały Internetowe Konto Pacjenta, otrzymają dziś z Ministerstwa Zdrowia wiadomość SMS zachęcającą do zaszczepienia się.

„UWAGA: Zapisz się już dziś na szczepienie przeciw COVID. W swoim IKP znajdziesz eskierowanie. Na osoby zaszczepione nie jest nakładana kwarantanna.” – to treść wiadomości, którą na swoje telefony otrzyma dziś 900 tysięcy posiadaczy Internetowego Konta Pacjenta, którzy nie zaszczepili się przeciwko COVID-19. Jak informuje ministerstwo, wysyłka SMS-ów rozpoczyna się dziś (poniedziałek, 29 listopada) o godzinie 10:00. Wszystkie wiadomości zostaną rozesłane do odbiorców w ciągu kilku godzin.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Czwarta fala epidemii jest falą niezaszczepionych, dlatego podejmujemy kolejne działania, by dotrzeć z informacją o szczepieniach do jak najszerszej grupy osób – wyjaśnia minister zdrowia, Adam Niedzielski. – Chcemy wykorzystać wszystkie możliwości, stąd dzisiejsza akcja SMS-owa nie będzie ostatnią. Przymierzamy się również do wysyłki wiadomości tekstowych zachęcających do szczepień do osób kończących kwarantannę – dodaje szef resortu zdrowia.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx