R e k l a m a

Uwaga kierowcy: Będą objazdy z powodu remontu przejazdu kolejowego w Dąbrowie

R e k l a m a

Kilkudniowych utrudnień mogą spodziewać się kierowcy korzystający z drogi wojewódzkiej nr 488 w Dąbrowie. Kolejarze zaplanowali tam remont przejazdu.

Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. planuje wymianę nawierzchni drogowej na przejeździe kolejowo-drogowym w ciągu ul. Wrocławskiej w Dąbrowie w gminie Wieluń. Skrzyżowanie linii kolejowej nr 181 z dawną „ósemką”, a obecnie drogą wojewódzką nr 488, zostanie wyposażone w nowe płyty przejazdowe. Zapewni to kierowcom możliwość sprawnego pokonania torów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Realizacja prac przewidywana jest od 6 do 10 grudnia. Ze względu na zakres robót, na czas prac konieczna będzie tymczasowa organizacja ruchu – informuje w rozmowie z nami Radosław Śledziński z PKP PLK. – Dla użytkowników dróg przygotowano alternatywny przejazd drogami krajowymi nr 45 i 74. Będą o tym informować czytelne tablice – zapowiada przedstawiciel kolei.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Maniek
2 lat temu

Parę lat temu zrobili bypass aby można było normalnie puścić ruch.. później ktoś wpadł na pomysł może go rozbierzemy.. po paru latach przejazd się rozpada a bypassa nie ma lepiej zamknąć ruch..pogratulować decyzji

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx