R e k l a m a

Młoda kobieta wylądowała autem w rowie w gminie Biała. Policja: zdejmijmy nogę z gazu

R e k l a m a

22-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego zjechała do przydrożnego rowu, gdzie jej auto się wywróciło. Do zdarzenia doszło w gminie Biała. Policjanci ostrzegają, że na drogach jest ślisko i niebezpiecznie oraz apelują do kierowców o ostrożną jazdę.

W środę, 1 grudnia br., około godziny 21:00 w miejscowości Dębina w gminie Biała doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jak ustalili stróże prawa, 22-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, a w konsekwencji straciła panowanie nad pojazdem. Następnie zjechała do przydrożnego rowu, gdzie jej auto się wywróciło.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Kobieta za popełnione wykroczenie ukarana została mandatem karnym – przekazuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Mundurowi przypominają, że z powodu śliskiej nawierzchni dróg znacznie wydłuża się droga hamowania. – Pamiętajmy, że gwałtowne manewry wykonywane na śliskiej nawierzchni mogą przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem, a w konsekwencji do kolizji i wypadków. Zdejmijmy nogę z gazu, zachowajmy także zasadę ograniczonego zaufania – przestrzega kierowców Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx