R e k l a m a

Policjanci z Wieruszowa zatrzymali mężczyznę w gminie Mokrsko

R e k l a m a

Kryminalni z wieruszowskiej komendy namierzyli mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Wieluniu. 48-latek został zatrzymany w miejscowości Jasna Góra w gminie Mokrsko i trafił do zakładu karnego.

Wieruszowscy stróże prawa weryfikują każdą informację dotyczącą miejsc pobytu osób poszukiwanych. W poniedziałek, 6 grudnia 2021 roku, w godzinach przedpołudniowych, kryminalni bazując na wcześniej zgromadzonych ustaleniach, pojechali do miejscowości Jasna Góra w gminie Mokrsko na terenie powiatu wieluńskiego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Tam na terenie prywatnej posesji zatrzymali 48-letniego mieszkańca powiatu wieruszowskiego, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Wieluniu – wyjaśnia asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji. I dodaje, że po zatrzymaniu funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do zakładu karnego, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece.

Warto dodać, że również 6 grudnia swoją akcję w gminie Mokrsko prowadzili wieluńscy policjanci. Zatrzymali tam mężczyznę, który pijany kierował autem i dachował w rowie, a następnie ukrył się przed funkcjonariuszami w tekturowym pudle. Czytaj więcej: Pijany kierowca dachował autem, po czym ukrył się przed policjantami w kartonie.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx