R e k l a m a

Gmina Ostrówek: Złodziej ukradł elektronarzędzia o wartości 3 tys. złotych

R e k l a m a

Policjanci z komisariatów w Osjakowie i Złoczewie zatrzymali 28-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież elektronarzędzi. Łupem złodzieja padł towar o łącznej wartości 3 tys. złotych.

W piątek, 10 grudnia br., funkcjonariusze z komisariatu w Osjakowie zostali poinformowani o kradzieży elektronarzędzi. Jak ustalili mundurowi, z pomieszczenia gospodarczego na terenie prywatnej posesji w miejscowości Gwizdałki w gminie Ostrówek skradziono trzy piły spalinowe, szlifierkę kątową, kosę spalinową oraz pojemniki z paliwem i olejem. Pokrzywdzony wycenił straty na 3000 złotych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Sprawą zajął się dzielnicowy, który podczas analizy zebranych informacji wytypował, że sprawcą kradzieży mógł być 28-latek. Wytypowany sprawca miał przebywać w Złoczewie, w związku z czym mundurowi z Osjakowa nawiązali kontakt z funkcjonariuszami z komisariatu w Złoczewie.

– Dzięki tej współpracy, jeszcze tego samego dnia 28-latek został namierzony w swoim audi, które stało zaparkowane na terenie Złoczewa. Podczas przeszukania pojazdu policjanci zabezpieczyli część skradzionych przedmiotów – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Jak dodaje, mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży. Grozi za to do pięciu lat więzienia. Odzyskane przedmioty wróciły już do prawowitego właściciela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
801obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx