R e k l a m a

II LO w Wieluniu z trzecim miejscem w województwie w szachach drużynowych

Trzecie miejsce w województwie łódzkim w szachach drużynowych zajęła drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu. Finałowe rozgrywki na szczeblu wojewódzkim zorganizowano w PMDKiS w Wieluniu.

Finał Mistrzostw Województwa Łódzkiego szkół ponadpodstawowych w szachach drużynowych w ramach Licealiady 2021/22 zorganizowano 14 grudnia br. w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu. W turnieju wzięło udział siedem drużyn.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Rozgrywki wygrali uczniowie I LO w Bełchatowie, ale w zawodach bardzo dobrze spisała się też reprezentacja wieluńskiego II LO im. Janusza Korczaka, która zajęła trzecie miejsce. Drużyna II LO w Wieluniu występowała w składzie: Alicja Borek, Kamil Fajerski, Aleksy Rumniak, Kamil Swiątek, Adrian Terczyński. Opiekunem zespołu był Łukasz Stasiak.