R e k l a m a

Policja oferuje 20 tys. złotych za pomoc w znalezieniu Jacka Jaworka

R e k l a m a

Wciąż trwają poszukiwania Jacka Jaworka. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać mężczyznę lub odnaleźć jego ciało. Za Jackiem Jaworkiem wystawiono list gończy, Europejski Nakaz Aresztowania oraz czerwoną notę Interpolu.

Przypomnijmy, że do tragedii doszło 10 lipca 2021 roku w miejscowości Borowce niedaleko Częstochowy. Znaleziono tam w domu jednorodzinnym ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone, a ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało. Nie jest bowiem wykluczone, że mężczyzna nie żyje. Policjanci proszą wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach – nr tel. 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie – nr tel. 47 858 1255 albo z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Funkcjonariusze informują, że Jacek Jaworek na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Stróże prawa ostrzegają, że poszukiwany mężczyzna może posiadać broń palną, może próbować ucieczki oraz może zachowywać się agresywnie.

– Gwarantujemy anonimowość. Jednocześnie przypominamy, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat – podsumowuje w swoim komunikacie śląska policja.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Sadi
2 lat temu

Śmiech na sali że tyle czasu gościa szukają jprd haha i te 29tys haha

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
803obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx