R e k l a m a

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wieluniu. Świąteczne potrawy, stroiki i kolędy [FILM]

R e k l a m a

Mieszkańcy Wielunia i regionu licznie pojawili się dziś na Jarmarku Bożonarodzeniowym w centrum miasta. Dla kupujących przygotowano około 50 stoisk lokalnych kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń i instytucji.

Wydarzenie zostało tym razem zorganizowane wspólnie przez wieluński magistrat oraz fundację Made in Wieluń. Na jarmarku pojawiły się lokalne koła gospodyń wiejskich z Dąbrowy, Kurowa, Mierzyc, Młyniska, Parcic, Sieńca i Starzenic, a także ochotnicze straże pożarne z Dąbrowy i Brzozy. Nie zabrakło też stoisk stowarzyszeń, szkół i instytucji kultury. Oprócz przepysznego jedzenia można było kupić wytwory rękodzieła oraz posłuchać kolęd.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Musimy jako ludzie utrzymywać relacje międzyludzkie. Nie wspieramy akcji „zostań w domu”, tylko spotykamy się ze sobą i cieszymy, że jest przed nami najpiękniejszy okres świąt Bożego Narodzenia. Świąt, które są też oznaką wolności i tej wolności w Wieluniu nigdy nie zabraknie – zaznaczył podczas otwarcia jarmarku burmistrz Paweł Okrasa.

Zobaczcie nasz film z jarmarku i poczujcie atmosferę Świąt dzięki pięknej muzyce wieluńskiego studia piosenki „Metro”, prowadzonego przez Zofię Szpikowską.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
wieluniak69
2 lat temu

Zdrowych Wesołych Świąt dla redakcji i czytelników życzę.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,762fanówPolub nas
812obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx