R e k l a m a

Nowe informacje w sprawie śmierci ks. Rafała Kowalczyka. W czwartek pogrzeb kapłana

R e k l a m a

Pojawiły się nowe informacje w sprawie śmierci ks. Rafała Kowalczyka, proboszcza parafii w Dzietrzkowicach w gminie Łubnice.

Jak informuje Jolanta Szkilnik z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, podczas sekcji zwłok kapłana nie ujawniono śladów działania osób trzecich. Z kolei na miejscu ujawnienia zwłok oraz w miejscu zamieszkania brak jest śladów wskazujących na przestępstwo.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W śledztwie o czyn z art. 151 kk (namowa lub pomoc w samobójstwie – przyp. red.) dotychczas nie ujawniono danych wskazujących, by inna osoba namową lub poprzez udzielenie pomocy doprowadziła pokrzywdzonego do targnięcia się na własne życie – dodaje Jolanta Szkilnik. Zaznacza też, że przestępstwo z art. 151 kk zagrożone jest karą do pięciu lat pozbawienia wolności.

Ksiądz Rafał Kowalczyk spocznie na cmentarzu w Dzietrzkowicach

Pogrzeb księdza Kowalczyka zaplanowano na czwartek, 23 grudnia 2021 r. O godzinie 11:00 w kościele parafialnym w Dzietrzkowicach odbędzie się msza św. pogrzebowa, a po jej zakończeniu pogrzeb na miejscowym cmentarzu parafialnym.

Ks. Rafał Kowalczyk był proboszczem parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dzietrzkowicach. Zmarł w wieku 42 lat.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawiedliwa
2 lat temu

Samobójstwo czy się sprawcy nie chce szukać?

AlfaBravo
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sprawiedliwa

Policja tez chce miec swieta,dajcie chlopakom spokoj.

Xxx
2 lat temu

Brak śladów, raczej ślady o których głośno się nie mówi, ponieważ byłoby za dużo pracy dla policji, a tak sprawa została zatuszowana.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,665fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Od 1 lipca 2024 z kranów mieszkańców Wielunia popłynie tylko zimna woda
R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
3
0
Podziel się swoją opiniąx