R e k l a m a

Wolne miejsce dla munduru. Wigilijna akcja wsparcia dla służb mundurowych

R e k l a m a

Nie wszyscy będą mogli spędzić w rodzinnym gronie tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Tysiące żołnierzy i funkcjonariuszy będzie w tym czasie pełnić służbę na granicy polsko – białoruskiej, z dala od swoich rodzin i bliskich. Wśród nich są żołnierze 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Tradycja pozostawiania wolnego nakrycia przy wigilijnym stole jest mocno zakorzeniona w polskiej kulturze. Dawniej wolne miejsce było zostawiane dla dusz zmarłych, obecnie częściej utożsamiamy je z niespodziewanym gościem lub zagubionym wędrowcem, który może zapukać do naszych drzwi.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W ramach kontynuacji wsparcia dla służb mundurowych #MuremZaPolskimMundurem, przy wigilijnym stole pozostaw wolny talerz, który będzie wyrazem poparcia dla obrony granicy, a także znakiem solidarności dla żołnierzy i funkcjonariuszy, którzy tam służą – zachęca Małgorzata Glińska, rzecznik prasowy 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
AlfaBravo
2 lat temu

Proponuje sie póknąć w łeb, Ci ludzie sa w pracy, Zapewne sa w szoku bo co niektorzy 20 lat sluzby przesiedzieli pijani w cieplym ********, a teraz im karza z bronia na mrozie marznac.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx