R e k l a m a

Nietypowa wigilijna interwencja pajęczańskich policjantów. Dowieźli leki starszym ludziom

R e k l a m a

Pajęczańscy stróże prawa w Wigilię dostarczyli lekarstwa ciężko chorym starszym ludziom, którzy niezwłocznie ich potrzebowali.

24 grudnia br. o godzinie 12:40 dyżurny pajęczańskiej komendy otrzymał nietypowe zgłoszenie telefoniczne od kobiety przebywającej w Szczecinie. Jak powiedziała zgłaszająca, jej rodzice mieszkają samotnie w jednej z miejscowości w gminie Strzelce Wielkie i pilnie potrzebują leku, który znajduje się w aptece w Strzelcach Wielkich. Rodzice są osobami starszymi i nie są w stanie samodzielnie odebrać lekarstwa, a ponadto są chorzy na COVID-19.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Oficer dyżurny natychmiast wysłał patrol do wskazanej apteki, który z zachowaniem środków ostrożności dostarczył lek pod wskazany adres. Zgłaszająca interwencję kobieta przesłała podziękowania za udzieloną jej pomoc – informuje asp. Marcin Pawełoszek z pajęczańskiej policji.

„Szanowny Panie Komendancie, bardzo dziękuję za pomoc w dostarczeniu leków moim ciężko chorym rodzicom, a szczególnie oficerowi dyżurnemu za szybką reakcję w tej wyjątkowej kryzysowej sytuacji. Z okazji Świąt życzę wszystkim pracownikom KPP w Pajęcznie zdrowia i bezpiecznej służby i dużo satysfakcji z podejmowanych działań.” – napisała w podziękowaniu kobieta, która zgłosiła potrzebę interwencji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx