R e k l a m a

Mieszkaniec Lututowa zdewastował toaletę na stacji paliw. Teraz grozi mu więzienie

R e k l a m a

20-letni mieszkaniec Lututowa zdewastował jedno z pomieszczeń na stacji paliw. Do zdarzenia doszło w nocy z 30 na 31 grudnia 2021 roku. Sprawcę wandalizmu zatrzymali policjanci, teraz grozi mu pobyt „za kratkami”.

Późnym wieczorem w czwartek, 30 grudnia, młody mężczyzna wszedł do pomieszczeń stacji paliw w Złoczewie. Podczas korzystania z toalety zdemolował ją, wyrywając przymocowany do ściany metalowy pojemnik na papierowe ręczniki oraz niszcząc glazurę ścienną. Następnie wyszedł z budynku. Pracownica stacji szybko zawiadomiła o zdarzeniu policję.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Funkcjonariusze przejrzeli nagranie z monitoringu, na którym wyraźnie widać było sprawcę, a następnie rozpoczęli poszukiwania, koncentrując się na okolicy zdarzenia – relacjonuje asp. Magdalena Matyszczak z komendy policji w Sieradzu. Jak dodaje, jeszcze tej samej nocy, po godzinie 2:00, policjanci zauważyli poszukiwanego mężczyznę w samochodzie zaparkowanym na terenie Złoczewa.

– Sprawcą zniszczenia mienia, oszacowanego na około tysiąc złotych, okazał się 20-letni mieszkaniec Lututowa, który w momencie popełnienia czynu znajdował się pod działaniem alkoholu. Mężczyźnie, po wytrzeźwieniu, postawiono zarzut. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności – informuje asp. Magdalena Matyszczak.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
803obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx