R e k l a m a

Wieluński Bieg Noworoczny. Za nami pierwsza edycja imprezy [WYNIKI]

R e k l a m a

Ponad stu uczestników wzięło udział w pierwszej edycji Wieluńskiego Biegu Noworocznego. Biegacze ścigali się 2 stycznia na dystansie pięciu kilometrów po trasie dawnej kolejki wąskotorowej.

Start i metę zorganizowano przy ul. Sybiraków w Wieluniu, a biegacze mieli do przemierzenia po 2,5 kilometra w jedną i drugą stronę, trasą dawnej kolejki. Organizatorami sportowej imprezy były Wieluń Biega, Atelier Sportu oraz wieluński magistrat.

W biegu głównym, który wystartował w punktualnie o godzinie 11:00, wzięło udział łącznie ponad 130 osób. Organizatorzy przygotowali dla każdego uczestnika pamiątkowy medal, a także kiełbaski z ogniska i grzane wino. Podczas wydarzenia zbierano też pieniądze do puszek na rehabilitację wielunianina Czesława Bajzerta.

Wyniki 1. Wieluńskiego Biegu Noworocznego

MiejsceNrNazwisko i imięMiejscowośćKlubCzas
180Skupiński DamianKrzeczowKlub Biegacza Warta00:16:16.00
267Pryjma FryderykWarszawaFunexspotrs00:16:26.00
35Bator MichałKrzeczówKlub Biegacza Warta00:17:58.00
427Jasiński ArturWieluńWieluń Biega00:18:01.00
556Modrzejewski SzymonWydrzynWieluń Biega00:18:30.00
6115Kubacki PiotrCieciułówFALSTART Rudniki00:19:26.00
786Stanek ŁukaszWieluńTechnologia Biegania00:19:33.00
8142Mruszczyk JacekPajęcznoKlub Biegacza Warta00:19:57.00
937Klak WojciechPiaskiSzybkie Żółwie Opatów00:20:08.00
1055Mikołajczyk SebastianRzasnia00:20:11.00
1146Kuźnik WeronikaWieluń00:20:22.00
12129Kostrzewa MateuszRaducki Folwark00:20:39.00
1323Gniła RafałPraszkaKb Warta00:20:52.00
1430Kaczmarek KacperWieluńWieluń Biega00:21:15.00
15103Wolny MarcinWieluńWieluń Biega00:21:19.00
1626Janus MarcinWieluńWieluń Biega00:21:20.00
17139Bednarski MarekPajęcznoKlub Biegacza Warta00:21:28.00
1891Swędrak ZbigniewRusiec00:21:31.00
1969Przebierała ArekRudaWieluń Biega00:21:33.00
2072Raducki AndrzejWidoradzWieluń Biega00:21:37.00
2120Gabrysiak MariuszWieluńWieluń Biega00:21:40.00
2289Stępień GrzegorzOpoleWieczorne bieganie w Opolu00:21:52.00
2381Skupiński TomaszWieluńWieluń Biega00:21:55.00
2418Dudi Dudek PiotrPraszka00:21:58.00
25120Stępień KamilaOpoleWieczorne bieganie w Opolu00:22:06.00
2622Gapys DorotaŁódź00:22:20.00
27105Wyrembak DanielChotow00:22:22.00
28137Walkowiak ŁukaszWieluńWieluń Biega00:22:22.00
2934Kanclerz RomanJankowySzybkie Żółwie Opatów00:22:25.00
30130Popiolek JacekWieluń00:22:34.00
3151Majchrowski RobertWielunWieluń Biega00:22:36.00
3254Mazur KrzysztofCzęstochowa00:23:00.00
3361Olejnik SebastianWieluń00:23:06.00
3410Bryła ElżbietaWieluńWieluń Biega00:23:07.00
358Bojer SzymonWieluń00:23:08.00
36118Skoczylas AndrzejDębiec00:23:10.00
37140Pytlarczyk PiotrPajęcznoKlub Biegacza Warta00:23:11.00
3885Sputowski KrzysztofWieluń00:23:28.00
3999Wojewoda CzesławWieluń00:23:50.00
40141Paczuszka AnnaPajęcznoKlub Biegacza Warta00:23:52.00
4125Jankowski ŁukaszWieluń00:23:57.00
4287Stempin AnnaPiaskiSzybkie Żółwie Opatów00:23:58.00
4375Rolnik TomaszWola Wiązowa00:23:58.00
4432Kałwak PiotrWieluń00:24:02.00
45143Garczarek JustynaWalichnowyFunexspotrs00:24:10.00
4635Kielan MonikaDzietrzniki00:24:10.00
4795Sztuka MonikaWieluńWieluń Biega00:24:14.00
4893Szczepańska PaulinaWieluńWieluń Biega00:24:15.00
49101Wolniaczyk LeszekWieluńWieluń Biega00:24:19.00
5050Łabędzki JarosławWieluń00:24:28.00
51104Wójcik PawełWieluńWieluń Biega00:24:37.00
5249Lipowski GrzegorzWarszawaCemet S.a.00:24:38.00
53117Pyrak JuliaKrzepiceLISWARTA Krzepice00:24:40.00
5438Kokot KrzysztofWieluń00:24:41.00
5543Kowalik KonradKonopiska00:24:46.00
5640Kotala EwaWieluńWieluń Biega00:24:47.00
57131Falkowski ArkadiuszWieluńWieluń Biega00:24:48.00
5870Przygoda PatrykRadoszewice00:24:52.00
5978Sawczuk AndrzejLubliniec00:24:53.00
6016Dolata WeronikaKępnoRUNNERS TEAM KĘPNO00:24:54.00
6166Pisula BeataBytom00:24:57.00
62116Mandat JanekOleśnicaKB Lupus Oleśnica00:25:01.00
6374Radziwołek PrzemysławRuda00:25:09.00
6414Dawid ArturGmina Osjaków00:25:10.00
6529Kacała KamilKraszkowice00:25:15.00
6648Lipiński KrzysztofWieluń00:25:17.00
6763Owczarek KacperWieluń00:25:21.00
6819Gabrysiak ŁukaszWieluńWieluń Biega00:25:23.00
6973Radziwołek ArkadiuszWieluń00:25:24.00
7041Koterba PiotrPoznań31BLT00:25:30.00
7164Pawełczyk JakubŁyskornia00:25:32.00
7242Kowal AgataWieluńWieluń Biega00:25:45.00
7397Udała PawełOpatówSzybkie żółwie Opatów00:25:46.00
74113Dudka MarekParciceTowarzystwo Przyjaciół Czastar00:25:54.00
75136Kamisińska-Fic EwaWieliczka00:26:15.00
76127Mazurek MarcinPanki00:26:17.00
776Biniecka IzabelaKiełczygłów00:26:31.00
7859Niedźwiecki TomaszWieluńWieluń Biega00:26:32.00
7913Cimcioch KingaRząśnia00:26:33.00
8015Dawid MałgorzataGmina Osjaków00:26:34.00
814Banaś DariuszWieluńWieluń Biega00:26:35.00
8252Majczyk RomanŁódź00:26:45.00
837Bogus AgnieszkaBurzenin00:26:55.00
8447Lichtur MagdalenaWieluń00:26:58.00
8531Kaja RobertWieluńWieluń Biega00:27:00.00
8676Rosak-Szyrocka JoannaCzęstochowa00:27:01.00
8745Kudra AleksandraWieluńWieluń Biega00:27:09.00
8879Sazon AgnieszkaWieluńWieluń Biega00:27:12.00
899Borowik PawełBełchatów00:27:28.00
90123Wieczorek PiotrOleśnicaCała Oleśnica Biega00:27:30.00
9128Kabata RomanJaworzno BankoweFalstart Ruidniki00:27:32.00
92111Strzelecki DamianGanaWilki Alfa00:27:43.00
9353Malatyński TomaszGanaWilki Alfa00:27:44.00
9490Strzelecki RafałGanaWilki Alfa00:27:44.00
95128Malatyński ŁukaszGana00:27:44.00
9692Szaniec WioletaMokrsko00:28:02.00
9739Kokot MarekWieluń00:28:09.00
9836Kinast RafałWieluńGarażowe dojo00:28:19.00
99126Bzdak AlicjaPajęczno Obszar WiejskiPressGlas Biegamy I wspieramy00:28:34.00
10017Drygala MalgorzataKamionka00:28:42.00
10168Pryszmont RafałOpatówSzybkie żółwie Opatów00:29:03.00
10224Kisiel TomaszOpatówSzybkie Żółwie Opatów00:29:32.00
10333Kamyk MonikaNiżankowice00:29:33.00
1041Adamczyk AndrzejWieluńWieluń Biega00:29:42.00
1052Adamczyk MajaWieluńMKS Wieluń00:29:42.00
10644Kruk MarcinRudaWieluń Biega00:29:43.00
107135Reczkin KarolWarszawa00:30:13.00
108110Orzeszyna MagdalenaOpatówSzybkie żółwie Opatów00:30:18.00
10998Wełna DariuszWieluń00:30:21.00
110138Wiśniewska KateWarsawIndywidualistka00:30:22.00
111119Skoczylas IzabelaDębiec00:30:38.00
11212Bykowska EmiliaBełchatów00:30:54.00
1133Babiarz DonataBełchatów00:31:12.00
114108Żłobińska AnetaSłupia Pod KępnemSzybkie Żółwie Opatów00:31:21.00
115132Rolnik MarcinWola Wiązowa00:31:22.00
116124Wolny RafałWieluń00:31:28.00
117107Zaręba MichałLachowskieSZOMBIERKI DREAM TEAM00:31:51.00
118109Boiko IgorWieluń00:32:07.00
11994Szmacińska MarlenaWieluń00:32:07.00
12082Sobczyk GrzesiuWieluńWieluń Biega00:32:52.00
12183Sobczyk KingaWieluń#wbiegu00:32:52.00
12277Rośkowski TadeuszAntoniówkaPozytywnie Zabiegani Kleszczów00:34:11.00
12321Gagatek-Wozniak AnnaWieluńWieluń Biega00:34:24.00
12457Monika JungowskaCzarnożyłyWieluń Biega00:36:40.00
125121Sujka GrażynaWieluńWieluń Biega00:37:11.00
126114Jakubowska JolaWieluńWieluń Biega00:37:12.00
127125Wolna AnnaWieluń00:38:37.00
128100Wojewódka AnnaWieluń00:38:38.00
129106Zając AleksandraŁęka OpatowskaSzybkie Żółwie Opatów00:39:18.00
130133Ślusarski TymonWarszawa00:41:54.00
131134Paprocka WiolettaWarszawa00:41:55.00
R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

6,897fanówPolub nas
733obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx