R e k l a m a

W czwartek Orszaki Trzech Króli w Wieluniu i regionie. Nie zabraknie wspólnego kolędowania

R e k l a m a

Orszak Trzech Króli przejdzie 6 stycznia ulicami Wielunia. Tym razem uczestnicy przemierzą trasę pomiędzy kościołem św. Barbary, a kościołem oo. Franciszkanów. Tam zaplanowano wspólne kolędowanie.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 od mszy świętej w kościele św. Barbary. Po nabożeństwie zaplanowano przemarsz orszaku do groty przy kościele ojców Franciszkanów. Tam mieszkańcy wezmą udział we wspólnym kolędowaniu z zespołem Solcantare. Ostatnim wydarzeniem w ramach orszaku będzie o godz. 19:00 Wieczór Uwielbienia w kościele sióstr Bernardynek.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Warto przypomnieć, że Orszak Trzech Króli odbywa się w Wieluniu regularnie już od 2014 roku. Organizatorem przemarszu jest Nowa Ewangelizacja Wielunia.

Orszaki również w regionie

Orszaki Trzech Króli zaplanowano również m.in. w Czarnożyłach oraz w Wieruszowie. W Czarnożyłach wydarzenie wystartuje o godz. 10:30 w kościele pw. św. Bartłomieja Apostoła. Z kolei w Wieruszowie orszak wyruszy o godz. 13:00 z trzech różnych miejsc, by później, o godz. 13:30, połączyć się w jeden wielki pochód, zmierzający w stronę rynku.

Tegoroczne orszaki odbywają się w całej Polsce pod hasłem „Dzień dziś wesoły”.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
801obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx