R e k l a m a

Już 16 stycznia kolejna akcja krwiodawstwa w Wieluniu. Zapisy ruszyły

R e k l a m a

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Oddziale Rejonowym PCK w Wieluniu zaprasza na kolejną akcję krwiodawstwa. Zaplanowano ją w niedzielę, 16 stycznia 2022 roku, przy Wieluńskim Domu Kultury.

Na krwiodawców jak zwykle będą czekać miłe i ciekawe pakiety z gadżetami od lokalnych firm. Będą to produkty nabiałowe, przetwory, świece oraz słodki poczęstunek. Klub HDK PCK zaprasza do zapisów pod numerem telefonu 723 711 399 lub przez klubowy Messenger, co usprawni organizację akcji. Rejestracja krwiodawców na miejscu będzie prowadzona 16 stycznia od godziny 9:00.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Klub powstał 29 lutego 2020 roku, więc za niespełna dwa miesiące obchodzić będziemy 2. rocznicę spotkania założycielskiego. Przez ten okres zebraliśmy przeszło 120 litrów krwi – cieszy się Sylwester Brożyna, sekretarz klubu.

Na 2022 rok zaplanowano sześć wyjazdowych akcji honorowego krwiodawstwa: 16 stycznia, 19 marca, 28 maja, 31 lipca, 9 października i 11 grudnia. – Już teraz zapraszamy do rezerwowania sobie tych terminów na oddanie bardzo cennego składnika, jakim jest krew – zachęca Sylwester Brożyna.

Przypomnijmy, że krew mogą oddać osoby zdrowe, pełnoletnie, ważące powyżej 50 kilogramów. Istotna informacja dla osób, które niedawno przyjęły szczepionkę przeciw COVID-19: krew można oddać po 48 godzinach od szczepienia szczepionką Pfizer i Moderna lub po 14 dniach od szczepienia szczepionką Astra Zeneca i Johnson & Johnson.

Chętni mogą zapisywać się pod numerem telefonu 723 711 399. Klubowicze zapraszają również na stronę www.hdkwielun.pl.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,557fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx