R e k l a m a

Silny wiatr i opady w powiecie wieluńskim. Uszkodzone dachy i linie energetyczne

R e k l a m a

Aż szesnaście razy wyjeżdżali w ciągu ostatniej doby strażacy z powiatu wieluńskiego do usuwania skutków silnego wiatru i opadów. Nie brakowało złamanych gałęzi, uszkodzonych dachów i linii energetycznych.

Silny wiatr dawał się wczoraj (17 stycznia) we znaki niemal w całej Polsce. Przez nasz region przeszła nie tylko wichura, ale i rzadko spotykane zjawisko meteorologiczne – burza śnieżna. Pełne ręce pracy przy usuwaniu skutków silnego wiatru i opadów mieli strażacy z powiatu wieluńskiego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak informuje kpt. Grzegorz Kasprzyczak z wieluńskiej komendy straży pożarnej, pojazdy pożarnicze z powiatu wieluńskiego wyjeżdżały wczoraj do akcji aż szesnaście razy. Najwięcej interwencji, bo aż dziesięć, dotyczyło wiatrołomów, czyli powalonych drzew lub gałęzi. Trzy wyjazdy były związane z zerwanymi liniami energetycznymi, dwa dotyczyły uszkodzonych dachów na budynkach gospodarczych, a jedna interwencja była związana z uszkodzoną instalacją fotowoltaiczną.

Łącznie w działaniach brały udział cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej (17 ratowników) oraz siedemnaście zastępów OSP (85 ratowników).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx