R e k l a m a

30. finał WOŚP w Wieluniu. Będą koncerty, licytacje i „Światełko do nieba”

R e k l a m a

W niedzielę, 30 stycznia, Wieluń będzie grał razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas 30. finału akcji. Na ulicach będzie kwestować 150 wolontariuszy. Nie zabraknie też koncertów, licytacji i tradycyjnego światełka do nieba.

W ramach 30. finału WOŚP od godziny 8:00 do 10:30 będzie można oddawać krew w punkcie krwiodawstwa przy ul. Sieradzkiej 56 w Wieluniu. O godzinie 10:00 wystartuje licytacja serduszek na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej, a o 11:00 sprzed wieluńskiego stadionu miejskiego wyruszy bieg wsparcia dla WOŚP. Więcej o tym ostatnim wydarzeniu w naszym artykule Wieluń: Będzie bieg z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Przed budynkiem Wieluńskiego Domu Kultury, przy ul. Krakowskie Przedmieście 5, stanie Miasteczko WOŚP. Od 16:00 rozpoczną się tam koncerty, w ramach których zagrają: After Work, Projekt B, Lejdissimo, Czajebaje, Co Z Tego oraz stowarzyszenie „Didżejsi”. Od 12:00 do 20:00 w Miasteczku będzie można kupić symboliczne świece WOŚP. Tradycyjnie już, o godzinie 20:00 finał zakończy się „Światełkiem do nieba”.

W ubiegłym roku wieluński sztab WOŚP zebrał ponad 173 tysiące złotych, ustanawiając tym samym nowy rekord. Czy w tym roku i ten wynik uda się pobić? Przekonamy się już wkrótce. Celem zbiórki w ramach 30. finału WOŚP jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx