R e k l a m a

Dwie osoby w szpitalu po wypadku w gminie Osjaków. Były też kolizje w Wieluniu i Wrońsku

R e k l a m a

Do kilku zdarzeń drogowych doszło podczas ostatniej doby na drogach powiatu wieluńskiego. Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut w gminie Osjaków. Policjanci odnotowali też kolizje w Wieluniu i w Konopnicy.

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (20 stycznia br.) w miejscowości Zofia w gminie Osjaków, na drodze krajowej nr 74. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, 54-latek kierujący bmw podczas wyprzedzania w rejonie skrzyżowania zderzył się z peugeotem boxerem, którego kierowca skręcał w lewo w drogę podporządkowaną.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Do szpitala z obrażeniami ciała do szpitala trafili 54-letni kierowca peugeota oraz pasażer bmw. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Obecnie szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów z komisariatu w Osjakowie – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Oprócz tego zdarzenia, wczoraj na drogach powiatu wieluńskiego doszło też do kolizji drogowych, w których na szczęście nikt nie ucierpiał. Jedno ze zdarzeń miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Popiełuszki i Staszica w Wieluniu, gdzie 45-letni kierowca volkswagena na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy citroena. W efekcie doszło do zderzenia się pojazdów, a 45-latek został ukarany mandatem w wysokości 1020 złotych.

Do kolejnej kolizji doszło we Wrońsku w gminie Konopnica. Tam również przyczyną zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym było nieustąpienie pierwszeństwa na skrzyżowaniu. 66-letni kierowca skody został ukarany mandatem w wysokości 1020 złotych.

– Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność za kierownicą oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zmienne warunki pogodowe wymagają od kierowców jeszcze większej koncentracji i uwagi. Pamiętajmy, aby zawsze dostosować prędkość do warunków panujących na drodze, pozwoli nam to bezpiecznie dotrzeć do celu – apeluje st. asp. Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,557fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx