R e k l a m a

Wieluń: Pożar w piwnicy jednego z bloków, mieszkańcy ewakuowani

R e k l a m a

Sześć zastępów straży pożarnej uczestniczyło dziś wieczorem w akcji gaśniczej na osiedlu Wyszyńskiego w Wieluniu. Ogień pojawił się w pomieszczeniach piwnicznych bloku nr 2.

Informacja o pożarze wpłynęła do służb ratunkowych dzisiaj (21 stycznia) o godzinie 17:48. Na miejsce zadysponowano policję, pogotowie oraz sześć zastępów straży pożarnej, w tym trzy z JRG Wieluń oraz po jednym z jednostek OSP w Wieluniu, Kadłubie i Masłowicach.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak informuje kpt. Grzegorz Kasprzyczak z wieluńskiej straży pożarnej, 36 osób zostało ewakuowanych z bloku. – Dwie osoby z lekkim podtruciem gazami pożarowymi są pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Sytuacja już jest opanowana – przekazał nam o godzinie 18:40 kpt. Grzegorz Kasprzyczak.

Ostatecznie akcja straży pożarnej trwała nieco ponad półtorej godziny. Przypuszczalną przyczyną pożaru, według strażaków, było podpalenie. Co ciekawe, nie był to jedyny pożar tego dnia na osiedlu Wyszyńskiego w Wieluniu. Jak udało nam się dowiedzieć, kilkanaście godzin wcześniej ogień pojawił się również w piwnicy bloku nr 20.

Czytaj też:

Wieluń: Mężczyzna, który podpalił piwnicę w bloku, zatrzymany przez policjantów

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx