R e k l a m a

INFO Wieluń gra wspólnie z WOŚP. Wylicytuj voucher o wartości 400 zł na reklamę w naszym portalu

R e k l a m a

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra i pomaga w naszym kraju już od 30 lat. Do jubileuszowego, 30. finału akcji, przyłączył się portal INFO Wieluń. Każdy chętny może wylicytować voucher na reklamę w naszym serwisie.

Sztab WOŚP w Wieluniu prężnie działa, by kolejny finał akcji w naszym regonie był co najmniej tak udany, jak poprzednie. Orkiestrę można wesprzeć na różne sposoby, m.in. poprzez datki do puszek, zasilenie wirtualnej skarbonki oraz udział w licytacjach.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W tym roku do wspólnego grania przyłączyła się również redakcja INFO Wieluń. Przekazaliśmy na licytację voucher o wartości 400 złotych do wykorzystania na kampanię reklamową w naszym portalu. Zwycięzca licytacji będzie mógł wykorzystać bon na dowolne usługi reklamowe z naszej oferty, a zebrana kwota w całości zasili konto wieluńskiego sztabu WOŚP.

Niejeden lokalny przedsiębiorca przekonał się już, że reklama u nas jest skuteczna i dociera do tysięcy mieszkańców regionu. Teraz przygotowaliśmy wyjątkową okazję, by zamawiając kampanię reklamową, wesprzeć szczytny cel w ramach 30. finału WOŚP. Przypominamy, że Orkiestra gra w tym roku dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Licytację vouchera na reklamę w portalu INFO Wieluń znajdziesz tutaj – https://allegro.pl/oferta/voucher-na-reklame-11731453213. Cena wywoławcza bonu to 150 złotych. Cała kwota uzyskana ze sprzedaży zasili konto wieluńskiego sztabu WOŚP.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx