R e k l a m a

Wkrótce w Wieluniu VI Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Łączy Nas Sport”

R e k l a m a

Fundacja „Dla zdrowia” wraz z klubem WKS Wieluń organizuje VI Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Łączy Nas Sport” o Puchar Burmistrza Wielunia.

Jak informują organizatorzy, turniej odbędzie się 5 lutego 2022 roku w hali sportowej WOSiR przy ul. Częstochowskiej w Wieluniu. Impreza jest cykliczna, a już od pierwszej edycji patronat nad nią obejmuje burmistrz Wielunia. Pierwotnie VI edycja turnieju miała być zorganizowana w grudniu, ale przeniesiono ją na luty ze względu na sytuację epidemiczną. Z tego samego powodu turniej nie odbył się w poprzednim roku.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W tegorocznych zawodach wezmą udział zespoły z roczników 2013 i młodsi z drużyn WKS Wieluń, WKS Wieluń II, GKS Siemkowice, Zawisza Pajęczno i M-GOKiS Praszka. – Naszym celem jest zorganizowanie dzieciom świetnej zabawy podczas dobrze zorganizowanego turnieju – mówi Honorata Freus-Grzelak, wiceprezes fundacji „Dla zdrowia” na rzecz SP ZOZ w Wieluniu.

Jak dodaje wiceprezes Honorata Freus-Grzelak, każda firma i osoba prywatna może wesprzeć fundację i pomóc w propagowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia wśród najmłodszych oraz w ich wychowaniu poprzez uczciwą, sportową rywalizację. – W dzisiejszych trudnych czasach, ma to szczególnie istotne znaczenie. Przygoda ze sportem nie rozpoczyna się na światowych stadionach. Ma swój początek na szkolnych i osiedlowych boiskach. Stwarzając warunki do uprawiania sportu wszystkim dzieciom i młodzieży, mamy szansę nie przegapić prawdziwych talentów – wskazuje Freus-Grzelak.

Fundacja „Dla zdrowia”, jako wspierająca rozwój szpitala w Wieluniu, prosi też o wsparcie w zakupie nowoczesnego, bezprzewodowego aparatu KTG na oddział położniczo – ginekologiczny. Darowizny przekazywane na rzecz fundacji są przeznaczane w całości na cele statutowe. Warto dodać, że fundacja „Dla zdrowia” zakupiła już w ubiegłym roku, dzięki zebranym środkom, wartą kilkanaście tysięcy złotych kabinę dezynfekującą na oddział covidowy wieluńskiego szpitala.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Zdegustowany Wielunianin
2 lat temu

czyli chęć zatuszowania smrodu po aferze z Najmanem

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx