R e k l a m a

Wieluńska policja szuka sprawców oszustwa przy wykorzystaniu kodów BLIK

R e k l a m a

Wieluńska policja szuka mężczyzn, którzy dopuścili się oszustwa z wykorzystaniem kodów BLIK. Ich wizerunek zarejestrowała kamera. Każdy, kto ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z policją.

Jak informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji, do zdarzenia doszło w 2021 roku. Sprawcy, pod pozorem chęci zakupu przedmiotu wystawionego w portalu Vinted, przesłali pokrzywdzonej link, przekierowujący na stronę podszywającą się pod bankowość elektroniczną. Następnie uzyskali dostęp do konta bankowego 34-latki, po czym dokonali wypłaty środków w kwocie 2.800 zł z bankomatu znajdującego się przy ul. Głębokiej w Lublinie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Podczas prowadzonego postępowania zabezpieczono nagranie z kamery bankomatu, która zarejestrowała wizerunek dwóch osób, wypłacających środki z konta pokrzywdzonej – informuje st. asp. Katarzyna Grela. Jak dodaje, wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości albo miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieluniu, ul. Warszawska 22a, 98-300 Wieluń.

Informacje można przekazywać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 845 52 11 (dyżurny komendy), 47 845 52 81 (prowadzący postępowanie), bądź też za pomocą poczty elektronicznej na adres: dyzurny@wielun.ld.policja.gov.pl.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx