R e k l a m a

Wieluńscy strażacy z nowymi autami. Cieszą się też druhowie z OSP Nietuszyna

R e k l a m a

Dwa nowe samochody trafiły do wieluńskich strażaków. To średni samochód ratowniczo – gaśniczy oraz samochód operacyjny. Z kolei auto używane do tej pory w wieluńskiej jednostce trafiło do druhów z OSP Nietuszyna.

Do uroczystego przekazania i poświęcenia aut doszło w piątek, 4 lutego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu. Średni samochód ratowniczo – gaśniczy, używany do tej pory w wieluńskiej jednostce przekazano strażakom z OSP w Nietuszynie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy PSP w Wieluniu brygadier Tomasz Lewiński podsumował ubiegły rok i podziękował za wsparcie w pozyskaniu nowych pojazdów oraz sprzętu. Następnie wręczono akty przekazania i kluczyki do aut, a dla osób i instytucji, które wsparły komendę w pozyskaniu samochodów – pamiątkowe grawerki.

Na uroczystości pojawili się m.in. samorządowcy oraz przedsiębiorcy z powiatu wieluńskiego, radni Sejmiku Województwa Łódzkiego, a także posłowie Piotr Polak i Paweł Rychlik. Władze strażackie reprezentowali st. bryg. Zbigniew Łyszkowicz – zastępca komendanta wojewódzkiego PSP, jak również prezes zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
2 lat temu

Chwała bohaterom. Dziekuję za ochronę życia, zdrowia i mienia. Osobiście znałem strażaka, który oddał życie podczas służby. Jak najmniej alarmów i jak najwięcej powrotów do domu.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx